بهین همراه متشکل از متخصصین فروش و خدمات پس از فروش در زمینه موبایل و تبلت با کادری با تجربه و عالم به تکنولوژی روز دنیا در استان البرز و شهر کرج فعالیت خود را آغاز نموده است. کارشناسان فروش باتجربه که سالها در این استان بصورت فروشگاه در خدمت شما بودند اکنون با برنامه ریزی و تعیین اهداف مشخص جهت فروش محصولات در حوزه موبایل ، تبلت و لوازم جانبی و با هدف جلب رضایت کاربران ، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی بهین همراه نموده اند.

در بهین همراه شما تنها نیستید و عوامل این مجموعه در تمام مدت خرید و پس از آن در کنار شما هستند تا بتوانید علاوه بر استفاده از راهنمایی کارشناسان ما جهت خریدی مناسب و کاربردی ، از خدمات پس از فروش مانیز بهره کامل ببرید.شناسایی نیاز شما یکی از راهکار هایی است که جهت ارائه محصول متناسب با بودجه و کاربرد شما در این مجموعه بکار گرفته شده است .

ما سعی داریم تا مجموعه ای کامل از محصولات در حوزه موبایل ، لپ تاپ و کنسول بازی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید انتخاب خود را در تنوعی وسیع انجام داده و از خرید خود لذت ببرید. تمام محصولات این فروشگاه دارای ضمانت بازگشت وجه بوده و میتوانید با خیالی آسوده خرید کنید.

بهین همراه میکوشد تا اطلاعات فنی هر محصول را بصورت دقیق در اختیار شما قرار دهد و مشخصات و اطلاعات هر محصول کاملا بررسی شده و توسط کارشناسان ما ارائه شده است تا بتواند در انتخاب دقیق شما موثر واقع شود.